Про нас
Починати з нами
Додати до улюблених сайтів
Батько народів — Jey


ICQ 423-684-217
Зайти

clix - социальные закладки
Новини Nota Bene Народна творчість Блоги
Львівські Розмови на каві Написане Ганна Вдруг
Фестивальні Ця.людина Сфотографоване Каніфоль
Люди Місце.події Афіша Казанок
Ексклюзив вARTо знати   Максим Колиба
Шоу-бізнес хтоЄхто Андрій Стрехалюк
Кіно ART-довідка   Олександра Личак
і Ще новини   Маріанна Піцишин
   

Новини   До Львова легально везуть Контрабас :: Новий кліп Cypress Hill (ВІДЕО) :: Владіслав Левицький заборонив львів'янам співати :: Українець на World Press Photo ::
  Новини зі світу арт - Архів

«Дзиґа» та «Ґете-Iнститут» презентують діалог літератур у

У неділю 25 січня о 18 год. "Goethe-Institut Ukraine - Ґете-Iнститут Україна", МО "Дзига" запрошують до кав'ярні-книгарні "Кабінет" (Винниченка, 12) на діалог літератур за участю Мерле Гільбк (Німеччина) та Юрія Прохаська (Україна).

Мерле Гільбк — «Шосе ентузіастів»
Літературні читання та дискусія

Модерують Анна Бікса та Юрко Прохасько

Після падіння Берлінської стіни із Республік колишнього Радянського Союзу до Німеччини переїхало понад 3,5 млн. людей. Офіційна термінологія розрізняє серед них етнічних німців (або пізніх переселенців), єврейських мігрантів та претендентів на політичний притулок. Сподіваючись на нове краще життя в Німеччині, вони, однак, зберегли мову та культуру, в якій виросли.

Таким чином в країні сформувався своєрідний світ російських дитячих садків та шкіл, спортклубів та культурних центрів, юридичних консультацій, банків, супермаркетів та дискотек. Дехто з емігрантів швидко знайшов себе на новій батьківщині, дехто, навіть маючи німецький паспорт, залишився аутсайдером. В першу чергу це стосується етнічних німців, які в Казахстані та на Поволжі були «німцями», а в Баден-Вюртемберзі та Нижній Саксонії стали «руськими».

Дізнавшись про непросту долю свого родича – етнічного німця, що емігрував з Казахстану до ФРН, Мерле Гільбк вирушає у подорож «російською Німеччиною»: вона відвідує культурні спілки, в'язниці, дискотеки, виступи бардів, консультаційні центри та відкриває «паралельний простір російської Німеччини» скрізь: на «тусовках» в центрі Берліна, у сонному передмісті Гамбургу, в багатому Баден-Бадені та провінційному Пригнітці.

39-річна журналістка Мерле Гільбк працювала для газети «Ді Цайт». В 2006 була опублікована її перша книга «Сибірський панк. Подорож в серце дикого Сходу». Восени 2008 р. побачила світ книга «Шосе ентузіастів».

Вхід, як завжди, вільний.

JeyArt

Додано - 23-01-2009, kasanok

Назад

 

Блоги
Львівські:
— До Львова везуть Контрабас
— Афіша Львівської філармонії на березень
— Лінія втечі тішить новим трибютом. Тепер The Prodigy

Фестивальні:
— В березні у Львові буде дуже солодко
— Ані Лорак їде на фестиваль «На зустріч Мрії»
— Цього року Львів тричі стане столицею ремесел

Ексклюзив:
— Український фотокор став лауреатом World Press Photo
— Українські Вечорниці вперше відвідали Швейцарію
— Ярослав Грицак: життя, смерть та інші неприємності

Шоу-бізнес:
— На «Євробаченні» Владіслав Левицький співатиме пісню гурту «АнтитілА»?
— Музикою з Криївки потішив холдинг емоцій
— Рок в любові представить «Романтик»

Люди:
— Помер Джером Девід Селінджер
— Картинки. Yiorgos Yiakos
— Сашко Положинський йде на президентські вибори!

Кіно:
— У Львові та Відні зніматимуть фільм про Кульчицького
— В Україні з’явиться перший анімаційний комікс жахів
— Лесь Подерев’янський зніматиме блокбастер

і Ще новини:
— У Львівській філармонії 18 лютого — Віртуози Львова
— На знімальному майданчику - Львівський дитячий телевізійний театр «Юрашки»
— В новий рік — з новим Слоником!



Маріанна Піцишин
Привиди театру

Він не шукав. Вона не плакала. Двері зі скрипом прочинились від вітру. В, тьмяно освітлений чотирма свічками, коридор увірвалась хуртовина. Сніжин...

Олександра Личак
Записки інопланетянки

О деревьях ...    Я смотрела на деревья. Они  начинаются снизу и уходят  кор...


Нові надходження
 
Нова рубрика - картинки



Зара-зара буде!
         


Украинская Баннерная Сеть
Думка редакції може не збігатися з точкою зору авторів та дописувачів статтей.
Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, наведеної в нередакційних та рекламних матеріалах. При використанні матеріалів сайту, гіперпосилання на JeyArt.com.ua обов'язкове!
2006—2010 © Jey Corporation. E-mail редакції — office@jeyart.com.ua
веб-дизайн: Костя Бєглов,
веб-програмування: Юрій Сторож
Rambler's Top100 Rambler's Top100 Яндекс цитирования Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Корисні посилання: Новые страйкбол револьверы.Футболки с яркими дизайнами. Футболки. Мэриджейн - Футболки.